[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: BMWPOWERR, FinalFantazy  
Forums » Jailbreakotie Offtopic » Sasveicinašanās » CAW
CAW
WantedDate: Trešdiena, 11/07/2012, 09:03 | Message # 1
Private
Group: Lietotājs
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status:  :(
Vārds, Uzvārds ( Ja nevēlies atklāt savu uzvārdu, to tu vari darīt ) Mani sauc Valts
Vecums ( Rakstīt bez meliem, jo gadi nav svarīgi, bet svarīgi ir tas, vai viņam ir galva uz pleciem ) Man ir 15 gadi
Atrašanās vieta ( Var pieminēt - Kur agrāk dzīvoji, Kur tagad dzīvo ) Rīga bet dzivoju Ulbrokas iela 13. Esmu parvacais No martiņ ielas uz ulbrokas ielu (ulbrokas iela 13 ir Pie Dreliņiem)
Brīvo laiku pavadīšana ( Vari uzrakstīt ko tu dari pa brīvdienām, kuras ir atvēlētas tev, lai atpūstos, pastāstīt, ko tu dari savā brīvajā laikā ) Brivaja laika es sežu pie datora.Eju uz futbolu, Brivdienas es vairak katka sežu pie datora. darbadienas man patik pec skolas ar draugiem satuset. Lai gan ir brivlaiks Man ara ari ir chomi bet tomer klasesbiedri ilgak neredzeti Vairak esu pa svaigu aru.
Nodarbošanās / Hobiji ( Varu pieminēt - Ar ko nodarbojies, Cik ilgus gadus trenējies šajā hobijā, Ko domā par turpmāko dzīvi ar savu hobiju ) Mans Hobijs sport. Nodarbojos ar futbolu jau 3 menešus speleju cs 2 gadus 6 menešus,speleju ari minecraft jau no 1 versijas!
Interesants gadījums ( Neliela apjoma interesantākais gadījums, kas jums palika prātā, skolas gaitā, darba gaitā v.c. ) Ja skolotajai izsitu briles sad Bij jamaksa par brilem Bet skolotaja pati nopirka sveika tiku caru tas protams bija kad man bij 11 gadi Jauns jau biju smile
Iecienītākās spēles, ko spēlē uz PC ( Neliels apraksts par to spēli, cik ilgi pats spēlē un ko ieteiktu citiem, par šo spēli ) Njaa Patik splet cs mana Mīļaka spele.Ari Minecraft Kura ari man Ir mīļāka sple, es nevaru salidzinat mīļumu visas Super
Vēlams bildi ( Ja esat nesmuks vai arī nezin kas, tad varat nelikt, bet ieteicams to izdarīt, un pārvarēt bailes, tā pat tas ir site, nevis skola ) Ai bildi šoreiz neielikšu
Neliels stāstiņš par jūsu skolas gaitu ( Kurā klasē ej, vai ir ciešamas visas mācību priekšmetu skolotājas, ko darīsi pēc 9 vai 12 klases ) jap Iešu 9.klase psc 8 stundas. pec 12.klases es teiksu paldies dievam pabeidzu 12 gadus cietuma sekmigi biggrin njaa jasak jau domat par dzivi 9.klase pat nespeju noticet:)

Pamatinformācija par Offtopick

Kā jūs uzzinājāt par Jailbreakotajiem No mana drauga Power. jeb Riharda
Kādi plāni jums ir tieši Jailbreakoto mājaslapā But aktivam un Palidzet.Mans plans .:D
Esam tie, kuri atnākuši pagarināt savu i-peni, vai arī iepazīties ar normāliem pacaiem Nu nez bet varbut ja kads draugs gribes atnaks patuset šeit
Kā ar jums sazināties pa skype man skype: facker122

Pamatinformācija par spēli - Counter-Strike

Counter-Strike ingame nick ( Varat piebilst - Cik ilgi spēlējat ar šo niku, un kā jūs savu niku izdomājāt ) Avatars
Counter-Strike pieredze ( Cik ilgi spēlē šo spēli, kādi sasniegumi šajā jomā ( skills ir nav, vai ar [] rukājam )) Speleju jau 2 gadus 6 menešus Man ir Liels Skill :D, SAsniegums bij admins iekš cs server war3!
Sasniegumi turnīros/clanwar jap runajot par forumiem esmu bijis moderators,Runajot pa sportu dabuju 3 kausus
Mīļākais ierocis / mape Man miļākais ierocis m4a1 un ak47. Mīļāka mape dd2
Kādas domas ir par nākotni šim projektam nu man škiet kad jjus esat super nakotne busiet Pasaule labakie smile

Neliela informācija, ko varētu piebilst sasveicināšanā

Vai esi inlaineris, bmxeris, skeiters - Ja esi, vari pastāstīt par šo visu, no 0 - 100.
Vai esi draudzīgs, nedraudzīgs, vai arī esi viens no tiem kaušļiem NU esmu draudzigs,Kaujos tikai tad ja kads jaizstav un ja pašam ajizstavas ta parasti nekaujos!
Ir kāds motora transports ar ko braukājies Nep:( bet tuvakaja laika izteresu naudu prieks kautka braukajama:)
Ko darīsi vasarā / pavasarī , pa skolas brīvlaiku pa skolas brivlaiku brauksu ar draugiem.brauksu pelldet,brasu uz furbol turniriem,brivaja laika sedešu pie datora,Braukšu makšķerēt
 
edge11Date: Piektdiena, 20/07/2012, 16:44 | Message # 2
Lieutenant
Group: Turnīra Vadītājs
Messages: 64
Awards: 1
Reputation: 12
Status:  :(
esi sveicinats musu pulka wink

 
FinalFantazyDate: Pirmdiena, 06/08/2012, 21:28 | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 101
Awards: 5
Reputation: 33
Status:  :(
Sveiks! esi aktīvs un nekur nepazūdi smile
 
respondsDate: Otrdiena, 07/08/2012, 14:01 | Message # 4
Sergeant
Group: Pārbaudītie
Messages: 11
Awards: 0
Reputation: 0
Status:  :(
Sveiks @ jailbreak
 
Forums » Jailbreakotie Offtopic » Sasveicinašanās » CAW
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jailbreakotie © 2024