[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: BMWPOWERR, FinalFantazy  
Forums » Jailbreakotie Offtopic » Sasveicinašanās » Sveicināti saka, Responds.
Sveicināti saka, Responds.
respondsDate: Sestdiena, 23/06/2012, 22:25 | Message # 1
Sergeant
Group: Pārbaudītie
Messages: 11
Awards: 0
Reputation: 0
Status:  :(
Vārds, Uzvārds Rolands
Vecums 17
Atrašanās vieta Latvija, Rīga, Purvciems
Brīvo laiku pavadīšana: Brīvajā laikā es pavadu kopā ar MEITENĒM! Tusējos ar draugiem, dzeru...
Nodarbošanās / Hobiji Es nodarbojos ar kikboksu jau 3 mēnešus es šos treniņus izmantoju, lai attīstītu savu spēku un cīnīšanās mākslu kā arī, lai varētu aizsargāt savu MEITENI.
Interesants gadījums: Mans interesantais atgadījums bija tāds, ka iepazinu vienu meiteni kkāda iepazīšanās čatā un mēs mazliet parakstijāmies un viņa man iedeva Nr. Viņa prasīja manējo, bet es pateicu sava drauga... Viņi mazliet parakstījās un Tajai meitenei mans draugs apnika un viņa iedeva savu Nr. citai draudzenei un viņi sāka rakstīties, bet tomēr bija tā, ka man draugs iedeva viņas Nr. un es izdomāju ar viņu sarakstīties... Es tā iepazinu viņu un mums daudz kas kopīgs bija un es izdomāju, ka mēs varētu satikties... Bet, protams, ne parastā veidā... Mēs ar draugu bijām Rīgas centrā un izdomājām iedzert, bet mēs viņai To nepaziņojām, ka dzersim nu labi. Tātad viņa rakstīja ko dari un tā... es teicu, ka mēs ar draugu esam mājās, bet īstenībā bijām Rīgas centrā un pirkām aliņus 6l 6,2% Mēs nopirkām un izdzērām uz pusēm... Lab bija vājš reibonis, bet izdzērām 1h laikā smile Lab viņa bija ar kkādu savu draudzeni un teica, ka varam satikties pie Rīgas pulksteņa nu labi mēs tur aizgājām ar draugu viņas saka, ka jau ir tur, bet izrādijās, ka mums pagāja garām nu labi... es pazvanīju viņai un jautāja vai esmu ar zilu džemperi es saku jā biggrin Kur esat? Izrādijās, ka viņas sēdēja mums tur pat blakus pie fēniksa un mēs piedāvājām viņām iedzert un viņas piekrita. Labi atkal gājām uz tirgu, lai nopirktu šoreiz paķērām 6l 6,2% un 1l 5,2% Labi meitenes katras paķēra pa 0,5 to 5,2% Bet mēs ar draugu maucām pa 2l atkal... un jau apreibu pamatīgi + viņas iedeva smēķus lab uzpīpējām un visi uz 4 sadalijām tos 2l 6,2% katrs pa mutei dzērām ;D Lab visi kārtīgi parunājuši es apgūlu savu galvu uz meiteni, jo biju tā iereibis, ka nezinu tad es piecēlu un viņa uz mana pleca uzlika galvu... tad es uz viņu paskatījos noglaudīju galvu, paskatījos acīs un sāku skūpstīties... Tā mēs paskūpstījāmies un gājām uz Origo, bet pa ceļam arī savu klasesbiedru satiku, bet es ar meitenēm gāju tā, ka man viņas bija abas rokās katra savā pusē, bet es To pat neatcerējos, ka redzēju klasesbiedru vai vispār būtu saticis, jo biju pipelē... Tad mēs gājām uz Rīgas parku... draudzene bija piekususi un izlēma piesēst zālē es tā nezinu kā, bet atkal sāku skūpstīties ar viņu... līdz mums aizmugurē aprunāja kkādi cilvēki, bet es to nedzirdēju, jo biju pipelē, bet meitenes... Tad meitene man teica, ka brauks uz mājām, bet es biju tā apreibis, ka pats uz savām mājām nebraucu, bet viņai pakaļ un mēs arī pa Rīgas tuneli skūpstījāmies un cilvēki uz mums skatījās o_o ... Bijām sasnieguši pieturu un iekāpām autobusā un viņai vajadzēja uz Imantu. Tātad es iekāpu autobusā pa vidējām durvīm un redzēju, ka priekšā ir brīvas vietas un skrēju uz vietām brīvajām biggrin Vadītāja pusē bija brīva vieta un es apsēdos... tad es pasaucu savu draudzeni: ''Saulīte nāc šurp.'' Viņa atnāca un mēs gandrīz visu ceļu skūpstijāmies... Tad viņa teica kad bija atlikušas gādas 4 pieturas līdz izkāpšanai un teica:''Varbūt pietiks?'' Un es vnk. aizmigu 4 pieturās... Lab viņa mani pamodināja un mēs izkāpām. Bet es no tā vienalga reāli neko neatcerējos bija kādi 22:00 viņa mani pavadīja līdz pieturai kur autiņš brauc uz mājām manām. Lab mēs apsēdāmies 2 un gaidijām atbrauca autiņš un saka viņa man jākāpj iekšā, bet es teicu: Pagaidīsim nākamo, bet viņa teica, ka tev jākāpj... Nu es iekāpu un mēs saskūpstijāmies un atvadījāmies'' Bet es gandrīz nepaspēju iekāpt, bet iekāpu. Tad tā mani viņa redzēja mani pēdējo reizi... Es piecēlos autobusa pieturā Sēlpils iela/Donoru centrs 24:10 Es tā pieceļos no gulēšanas tāds vēl iereibis, bet es sāku visu saprast un es tā, kas ir noticis, tāds bišķiņ šokēts, jo neko neatcerējos pie tam... Lab es skatos sarakstu transporta un visi transporti jau bija aizbraukuši pie tam es pamodos ne tajā pusē kur man būtu jābrauc uz mājām, bet pretējā tā nu es apskatos telefonā ir jau 24:15 un no muteres 7 zvani :O Un meitene jautā nu tiki mājās? Es tā wow... Nu labi es gāju ar kājām VISU ceļu līdz pur4ikam un atnācu mājās 2:15 sakot tieši 2h gāju... Protams, mājai durvis jau bija aizslēgtas un man vajadzēja muterei pazvanīt... Viņa pienāca pie durvīm un, protams, teica, kāpēc tik vēlu un es atbildēju es draugu līdz Imantai pavadīju... Bet viņa atbildēja durvis 23:00 būs slēgtas un mājās netiksi nākamreiz.
PS. Tagad esam ar To meiteni KOPĀ wink

Iecienītākās spēles, ko spēlē uz PC. Nu es nespēlēju citas spēles, izņemot Cs 1.6 un Midnight Club II. Vienkārši neatliek laika tam, jo man galvenais manā dzīvē noturēt attiecības ar savu meiteni wink Midnight Club 2 varēja dabūt STEAM! Tās ir sacīkstes un cs es domāju jūs zināt visi, kas ir.
Vēlams bildi: Bildi redzēsiet manā profilā!!!
Neliels stāstiņš par jūsu skolas gaitu: Tātad es eju RVT, Nodaļa: Poligrāfijas ražošanas tehniķis, Iešu tagad 2 kursā. Es gribu pabeigt šo tehnikumu un vēlāk iestāties kādā policijas akadēmijā, ja man neparādīsies citi plāni, tad kļūšu par policistu.

Pamatinformācija par Offtopick

Kā jūs uzzinājāt par Jailbreakotajiem: BMW man ieteica reģistrēties.
Kādi plāni jums ir tieši Jailbreakoto mājaslapā: Man viens no plāniem ir iepazīt šeit Tautu.
Kā ar jums sazināties:
Ar mani var sazināties pa telefonu: 29917265 Zz,
Vai pa STEAM: responds
Vai pa skype: rolands3213

Pamatinformācija par spēli - Counter-Strike

Counter-Strike ingame nick 0wned by | :LiL:RoLiK:Pro Labs: vai [TTC]Responds
Tātad spēlēju ar 0wned by klanu jau kādus 4 gadus, bet ar jauno niku Responds kādus 3mēnešus, jo jauns klans parādījies wink
mūsu TTC klana adrese ir, ja vēlaties iepazīt viņu ir: http://clan.tive.lv/
Counter-Strike pieredze: 6gadu pieredze, spēlēju labi. war3 ļoti labi...
Sasniegumi turnīros/clanwar: To var redzēt šeit: http://clan.tive.lv/
Mīļākais ierocis / mape m4a1+deagle. mīļākā mape ir cs_deagle
Kādas domas ir par nākotni šim projektam
Es domāju, ak uzradīsies būs liela tauta un nebrīnīšos, ja serveri būs katru dienu pilni wink
Neliela informācija, ko varētu piebilst sasveicināšanā
Esmu cilvēks ar galvu, domāju ko saku, stulbības nerakstu, atbildu par vārdiem, nekaunos par teikto.
Vai esi inlaineris, bmxeris, skeiters - Ja esi, vari pastāstīt par šo visu, no 0 - 100. Neesmu tāds tips...
Vai esi draudzīgs, nedraudzīgs, vai arī esi viens no tiem kaušļiem: Neesmu es draudīgs, bet draudīgs varu būt kad iedzeru vai kad uzprasās un kad mani izaicina wink
Ir kāds motora transports ar ko braukājies: Nē, bet būs.
Ko darīsi vasarā / pavasarī , pa skolas brīvlaiku: Domāju satikties ar meiteni, kārtīgi izstusēties, strādāt celtniecībā...
PS. Kamēr vēl svētki nav beigušies priecīgus Jāņus!!!
PSS. Ceru, ka kāds šito penteri izlasīs, jo man MEITENE visu laiku zvanijās un es viņai neatbildēju, jo pievērsos šim penterim!


Message edited by responds - Sestdiena, 23/06/2012, 22:26
 
BMWPOWERRDate: Sestdiena, 23/06/2012, 22:32 | Message # 2
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 75
Awards: 0
Reputation: 0
Status:  :(
Sveiks ceru ka būsi aktīvs un sauc draugus:)
 
BomberManDate: Svētdiena, 24/06/2012, 09:35 | Message # 3
Lieutenant
Group: Moderators
Messages: 70
Awards: 0
Reputation: 0
Status:  :(
Sveiks smile
 
edge11Date: Svētdiena, 24/06/2012, 12:54 | Message # 4
Lieutenant
Group: Turnīra Vadītājs
Messages: 64
Awards: 1
Reputation: 12
Status:  :(
Kads prikols rakstit tik gari ja ta pat nelasis a un smuka reklama bet lai nu ka sveiks wink

 
FinalFantazyDate: Pirmdiena, 06/08/2012, 21:28 | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 101
Awards: 5
Reputation: 33
Status:  :(
Sveiks! esi aktīvs un nekur nepazūdi smile

p.s. vot to es saucu par sasveicināšanos biggrin
 
Forums » Jailbreakotie Offtopic » Sasveicinašanās » Sveicināti saka, Responds.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jailbreakotie © 2024